Logi sisse TOYBOX

LEGO® 10757 Cycling rescue lorry

286804

LEGO® 10757 Cycling rescue lorry
Suurenda
 • LEGO
 • Poistele
 • 4. eluaastast
 • Tooteinfo
Tarne 3-4 tp. (NB! Tarne saartele 20 EUR)
-23%
Säästad: € 7,55
€ 25,45
€ 33,00

Küsi selle toote kohta

Saada

Spetsifikatsioon

Üldised parameetrid
Lego seeria JUNIORS
Tootja LEGO
Poistele Poistele
Vanus alates 4. eluaastast

Toote kirjeldus

 

Kojuvedu

TOYBOX.EE toodete kättetoimetamise kohustused ja tingimused

Kõikidele TOYBOX.EE tellimustele kättetoimetamise tasu 3€  otse koju, tööle või teisele Teile poolt valitud aadressile, samuti Omniva pakiautomaati kõikjal Eestis (v.a saared)

Kõik TOYBOX.EE tellimused toimetatakse klientideni toodete juurde märgitud tärneaja jooksul – pikema nendest). Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda 3-9 tööpäeva võrra, sel juhul TOYBOX.EE vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.

Teil on alati võimalus kooskõlastada kohaletoimetamise tähtaega. Kui pärast kulleri teavitamist ei ole Te kohapeal, teavitage sellest palun kullerit või TOYBOX.EE klienditeenindust tel. 6682524 või e-postile: teenindus@bigbox.ee, ja lepime kokku uue sobiva toimetuskuupäeva.

Kõik  TOYBOX.EE tooted toimetatakse kasutades kullerteenust, see garanteerib kiire ja kvaliteetse kättetoimetamise.

Seoses kättetoimetamisega kuller informeerib juba õhtul SMS sõnumiga, kättetoimetamise päeval enne tulekut võtab ühendust telefoni teel.

Kauba vastuvõtmisel kullerilt näidata kindlasti isikut tõendavat dokumenti.

Kui tellimuse vormistate enda nimel, kuid tooteid vastu võtta ei saa, sel juhul näidake tellimuses teine kontaktisik, kelle volitate tellimust vastu võtma.

TÄHTIS: Saadetise vastuvõtmisel, KINDLASTI kulleri juuresolekul, veenduge selles, et saadetise pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused. Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi- või sortimendi puudumise korral, Saaja või Saaja volitatud esindaja peab loobuma saadetise vastuvõtmisest. Sel juhul Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga täidab era saadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta. INFORMEERIGE TOYBOX.EE töötajaid e-posti teel: teenindus@toybox.ee, või telefoni teel: 6682524 Aitame Teid ja saadame tooted uuesti Teieni.

Makseviisid

TOYBOX.EE's on tellimuse eest tasumiseks erinevaid võimalusi. Tutvuge nendega ning leidke endale sobivaim:

 • Pangalingiga - Swedbank, SEB, LHVpank
 • Ülekandega
 • Sularahas

LISATASUD JA TINGIMUSED:

 • Tasudes pangalingi kaudu TOYBOX.EE lisatasu pole. Pank võtab makse, mille kindlaks tehtud suuruse määr on võrdne pangasisese- või siseriikliku makse tehingutasule, sõltuvalt valitud pangateenusest.
 • Tasudes pangaülekandega TOYBOX.EE lisatasu pole. Pank võtab makse, mille kindlaks tehtud suuruse määr on võrdne pangasisese- või siseriikliku makse tehingutasule, sõltuvalt valitud pangateenusest.

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile teenindus@toybox.ee vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole ning selles mahus tagastavast summast maha võtta*.
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toodet viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, TOYBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

 • Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata, sest tagastatud toode peab olema kahjustamata originaalpakendis, nagu olete müüja poolt saanud.
 • Toode ei tohi olla tarbija poolt rikutud.
 • Peab olema säilinud kaubanduslik toote välimus (puhas, kasutamata, vigastamata sildid, eemaldamata kaitsekiled)*.
 • Tagastatav toode peab olema sama seadmekomplektiga, nii nagu oli Müüja poolt saadud.
 • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi, garantii kviitungi (selle olemasolul).
 • Tagastatavad tooted, mida kasutatakse keha hügieeni hooldamiseks, toidu valmistamiseks ja majapidamises vajaminevad esemed ei tohi olla kasutatud*.
 • Arvuti tagastamisel, ei tohi olla säilitatud Tarbija mingi info või andmed, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
 • Tagastatav toode peab olema turvaliselt pakitud, originaalpakendis, mida saite müüja poolt.
 • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud BIGBOX.EE OÜ kontori aadressile: Savanorių pr. 441B, Kaunas Leedu 49185

BIGBOX.EE OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale toote tagastamisest kanda raha tagastatud toote eest tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, BIGBOX.EE OÜ kuhustub vahetada oma kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastada ebakvaliteetse toote eest raha tagasi.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise BIGBOX.EE OÜ kontorisse.

Garantii, Garantiiremont, autoriseeritud hooldusesindused

NB: Kõik TOYBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete garantiiaeg on vähemalt 24 kuud.

Andmete turvalisus

TOYBOX.EE hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest.

Ostu turvalisust interneti poes TOYBOX.EE tagab üks kuulsamaid maailmas turvaline ühendus SSL (Secure Socket Layer) sertifikaat, mille väljastas digitaalallkirjaga rahvusvaheline sertifitseerimise keskus „RapidSSL". Kasutades SSL-sertifikaati krüpteeritakse kogu info TOYBOX.EE serveri ja kliendi brauseri vahel, seepärast igasugune isikuandmetega seotud informatsioon on kaitstud kolmandate isikute eest.

TOYBOX.EE ei säilita maksesüsteemi juurdepääsu andmeid.

TOYBOX.EE e-poe ostjate e-panganduse või elektrooniliste maksesüsteemide teenustele juurdepääs teostatakse pankade lehekülgedel, seetõttu e-poel TOYBOX.EE see informatsioon on ligipääsmatu.

Me hoolitseme oma klientide andmete turvalisuse eest, seetõttu on kasutatavad ühed turvalisemad „RapidSSL CA" sertifikaati.

Täpsema informatsiooni leiate ametlikul „www.rapidssl.com" veebilehelt.


Kommentaarid