Logi sisse TOYBOX

Informatsioon

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile teenindus@toybox.ee vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole ning selles mahus tagastavast summast maha võtta*.
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toodet viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, TOYBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

  • Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata, sest tagastatud toode peab olema kahjustamata originaalpakendis, nagu olete müüja poolt saanud.
  • Toode ei tohi olla tarbija poolt rikutud.
  • Peab olema säilinud kaubanduslik toote välimus (puhas, kasutamata, vigastamata sildid, eemaldamata kaitsekiled)*.
  • Tagastatav toode peab olema sama seadmekomplektiga, nii nagu oli Müüja poolt saadud.
  • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi, garantii kviitungi (selle olemasolul).
  • Tagastatavad tooted, mida kasutatakse keha hügieeni hooldamiseks, toidu valmistamiseks ja majapidamises vajaminevad esemed ei tohi olla kasutatud*.
  • Arvuti tagastamisel, ei tohi olla säilitatud Tarbija mingi info või andmed, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
  • Tagastatav toode peab olema turvaliselt pakitud, originaalpakendis, mida saite müüja poolt.
  • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud BIGBOX.EE OÜ kontori aadressile: Savanorių pr. 441B, Kaunas Leedu 49185

BIGBOX.EE OÜ kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale toote tagastamisest kanda raha tagastatud toote eest tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, BIGBOX.EE OÜ kuhustub vahetada oma kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastada ebakvaliteetse toote eest raha tagasi.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise BIGBOX.EE OÜ kontorisse.

Garantii, Garantiiremont, autoriseeritud hooldusesindused

NB: Kõik TOYBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete garantiiaeg on vähemalt 24 kuud.