Logi sisse TOYBOX

Informatsioon

Kojuvedu

TOYBOX.EE toodete kättetoimetamise kohustused ja tingimused

Kõikidele TOYBOX.EE tellimustele kättetoimetamise tasu 3€  otse koju, tööle või teisele Teile poolt valitud aadressile, samuti Omniva pakiautomaati kõikjal Eestis (v.a saared)

Kõik TOYBOX.EE tellimused toimetatakse klientideni toodete juurde märgitud tärneaja jooksul – pikema nendest). Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda 3-9 tööpäeva võrra, sel juhul TOYBOX.EE vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.

Teil on alati võimalus kooskõlastada kohaletoimetamise tähtaega. Kui pärast kulleri teavitamist ei ole Te kohapeal, teavitage sellest palun kullerit või TOYBOX.EE klienditeenindust tel. 6682524 või e-postile: teenindus@bigbox.ee, ja lepime kokku uue sobiva toimetuskuupäeva.

Kõik  TOYBOX.EE tooted toimetatakse kasutades kullerteenust, see garanteerib kiire ja kvaliteetse kättetoimetamise.

Seoses kättetoimetamisega kuller informeerib juba õhtul SMS sõnumiga, kättetoimetamise päeval enne tulekut võtab ühendust telefoni teel.

Kauba vastuvõtmisel kullerilt näidata kindlasti isikut tõendavat dokumenti.

Kui tellimuse vormistate enda nimel, kuid tooteid vastu võtta ei saa, sel juhul näidake tellimuses teine kontaktisik, kelle volitate tellimust vastu võtma.

TÄHTIS: Saadetise vastuvõtmisel, KINDLASTI kulleri juuresolekul, veenduge selles, et saadetise pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused. Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi- või sortimendi puudumise korral, Saaja või Saaja volitatud esindaja peab loobuma saadetise vastuvõtmisest. Sel juhul Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga täidab era saadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta. INFORMEERIGE TOYBOX.EE töötajaid e-posti teel: teenindus@toybox.ee, või telefoni teel: 6682524 Aitame Teid ja saadame tooted uuesti Teieni.